Guests
We have 54 guests online
Recommended
Tłumacz
LoginImieniny:
Dzisiaj : Olgi Kaliny Jutro : Jana Brunona
Statistics
Content View Hits : 2286372

Library

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

There are no translations available.

W lutym 2007 roku wypełniliśmy deklarację aplikującą do projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych w 2007 r." Ponieważ jak już coś robimy, to robimy dobrze zatem nasz projekt został przyjęty do realizacji! 15 stycznia 2008 r. otrzymaliśmy cztery zestawy komputerowe, urządzenie wielofunkcyjne, bogate oprogramowanie (Vista, słowniki, encyklopedie multimedialne). Częścią wyposażenia była również sieć logiczna. My ze swojej strony zapewniliśmy pomieszczenie (biblioteka), sieć elektryczną oraz meble. Wyposażenie centrum zostało w całości sfinansowane ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego.

 

fotka z icim

 

Zatem od początku 2007. uczniowie i nauczyciele odwiedzający szkolna bibliotekę mogą korzystać z komputerów, ich bogatego oprogramowania, drukarki. O wiele łatwiej znaleźć ciekawe materiały do lekcji, do pracy domowej w multimedialnej encyklopedii niż w tradycyjnej,drukowanej. A jeśli nie można znaleźć informacji w encyklopediach, leksykonach, słownikach jest wyjście - centrum ma dostęp do internetu, w sieci można znaleźć wszystko - a nawet więcej.

Opiekę merytoryczną nad centrum sprawuje p. Grażyna Sikorska, która nie tylko dyrektoruje naszej szkole, ale również jest bibliotekarką.

fotka z icim

 
For the holidays is:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Random image
proba1.JPG