Guests
We have 18 guests online
Recommended
Tłumacz
LoginImieniny:
Dzisiaj : Olgi Kaliny Jutro : Jana Brunona
Statistics
Content View Hits : 2286315

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Zielony obóz MDP - Bobolice 2014

There are no translations available.

fotka z obozuZielony obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Bobolicach w zakresie edukacji ekologicznej i ochrony przeciwpożarowej odbył się w dniach 30 czerwca do 5 lipca 2014 r. Z Naszej Szkoły zakwalifikowało się trzech uczniów, ostatecznie pojechał tylko jeden – Kornel Karbowski. Pozostali niech żałują! Kierownikiem obozu był opiekun MDP z Kurowa – Witold Sikorski. Uczestników zaś było 30 – ze wszystkich szkół z terenu gminy Bobolice. Tegoroczny obóz, trzeci z kolei różnił się od poprzednich nie tylko długością (trwał o jeden dzień dłużej) ale i różnorodnością zajęć. A program był bardzo bogaty.

Read more...

 

Gminny Dzień Strażaka

There are no translations available.

fotka z dnia strażakaW strugach rzęsistego deszczu obchodzono uroczystości Gminnego Dnia Strażaka, które odbyły się w sobotę 10 maja. Rozpoczęła je msza święta połączona z odsłonięciem i poświęceniem obelisku w hołdzie zmarłym strażakom. We mszy, jak i w pozostałych częściach uroczystości wzięli udział członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej: Klaudia Palasińska, Kacper Karbowski, Kornel Karbowski, Mikołaj Olijnyk i Marcin Olszewski. Towarzyszyli im: opiekun MDP oraz pani dyrektor Grażyna Sikorska.

Read more...

 

Powiatowy finał OTWP

There are no translations available.

fotka z mścicW sobotę 12 kwietnia w Mścicach odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W kategorii szkół podstawowych gminę Bobolice reprezentował m. in. Kornel Karbowski – członek MDP przy Szkole Podstawowej w Kurowie. Do Mścic udała się wspólnie cała reprezentacja gminy. Kornelowi towarzyszyła pani dyrektor Grażyna Sikorska. Nadzieje były spore. Do szczęścia jednak troszeczkę zabrakło. O ile na etapie gminnym dogrywka dla Kornela okazała się szczęśliwa, to tym razem w tej dodatkowej walce o ścisły finał inni uczestnicy okazali się lepsi. Ostatecznie Kornel Karbowski został sklasyfikowany na szóstym miejscu. Brawo! To była wspaniała przygoda i nauka na przyszłość. Już dziś łatwo wskazać zdecydowanego faworyta na przyszłoroczne finały gminne, powiatowe, wojewódzkie, krajowe… (w galeriach 46 fotek).

 

Srebrny Kornel!

There are no translations available.

fotka miszczaEliminacje Gminne XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”  odbyły się w bobolickim gimnazjum w sobotę 15 lutego. Wykazać się swoją wiedzą pojechali zwycięzcy eliminacji szkolnych: Kamil Szeląg, Kacper Karbowski i Kornel Karbowski. Wraz z nimi opiekun MDP oraz pani dyrektor Grażyna Sikorska. Jechaliśmy z cichymi nadziejami na jakiś sukces.

Read more...

 

MDP w JRG nr 2 w Koszalinie

There are no translations available.

fotka z koszalinaMłodzieżowa Drużyna Pożarnicza nadaje! Trzeci, kolejny rok jej funkcjonowania rozpoczęliśmy wycieczką do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Koszalinie. Wyjazd zorganizował p. Jan Wójcik z Urzędu Miejskiego w Bobolicach. 18 października wraz z uczniami z Drzewian, SP Bobolice i Kłanina dojechaliśmy w Koszalinie na ulicę Strażacką 8, gdzie mieści się siedziba Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2.

Read more...

 
More Articles...
For the holidays is:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Random image
rowery1.JPG