Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Tłumacz
Zaloguj się



Imieniny:
Dzisiaj : Adeli Klemensa Jutro : Flory Emmy
Statystyka
Odsłon : 625997

Absolwenci

Prezentujemy imiona i nazwiska wszystkich absolwentów naszej szkoły. Jeśli w poniższym wykazie znajdziecie błędy w pisowni nazwisk - prosimy o kontakt w celu poprawienia pomyłek literowych. Uwaga: aby szybciej znaleźć nazwisko danej osoby można posłużyć się wyszukiwarką (u góry strony)


Rok Szkolny 2015/2016 (klasa VI)

Aleksander Barczyński, Wiktoria Cudziło, Michał Radtke, Eryk Nowocień - razem 4 absolwentów

 

Rok Szkolny 2014/2015 (klasa VI)

Michał Barczyński, Dominik Bartoszek, Kacper Karbowski, Kornel Karbowski, Kinga Olejarz, Klaudia Pałasińska, Tomasz Szeląg - razem 7 absolwentów

 

Rok szkolny 2013/2014 (klasa VI):

Patryk Barczyński, Agnieszka Bauc, Nikola Kliśkiewicz, Mikołaj Olijnyk, Marcin Olszewski, Łukasz Pałasiński, Sebastian Sarnecki, Kamil Szeląg, Dominika Zimnicka - razem 9 absolwentów.

 

Rok Szkolny 2012/2013 (klasa VI):

Katarzyna Bauc, Filip Chmera, Joanna Grzelak, Karolina Krasucka, Adrian Kujda, Angelika Lichacz, Przemysław Ławniczak, Natalia Oijnyk, Sabina Płościńska, Adrian Winkowski - razem 10 absolwentów

 

Rok Szkolny 2011/2012 (klasa VI):

Agata Barczyńska, Karolina Bartoszek, Przemysław Bechler, Angelika Bus, Brajan Olejarz, Jakub Palasiński, Angelika Pałęcka, Michał Połchowski, Justyna Szeląg - razem 9 absolwentów

 

Rok Szkolny 2010/2011 (klasa VI):

Marek Chiłody, Radosław Chytra, Renata Krasucka, Stefan Kulik, Ewa Łucyk, Paulina Nowicka, Maria Płościńska,  Katarzyna Podolak, Damian Stępień, Magdalena Zimnicka - razem 10 absolwentów.

 

Rok szkolny 2009/2010 (klasa VI):

Klaudia Bartczak, Konrad Bartoszek, Maciej Kozłowski, Patryk Olijnyk, Rafał Paczkowski, Krystian Pajewski, Bartłomiej Pałasiński, Sylwester Pałęcki, Tomasz Pinda, Katarzyna Sarnecka, Karolina Stępień, Martyna Węgrzyn - razem 12 absolwentów.

Rok szkolny 2008/2009 (klasa VI):

Krystian Bus, Magdalena Patrycja Chorąży, Patryk Golas, Jarosław Hop, Patryk Janta-Lipiński, Michał Kozak, Paulina Kucharska, Roksana Nowicka, Magdalena Parzniewska, Jolanta Płościńska, Agnieszka Rodzik, Klaudia Szeląg, Aleksandra Wiak, Karolina Wiak, Dominika Winkowska, Bartłomiej Zimnicki - razem 16 absolwentów.

Rok szkolny 2007/2008 (klasa VI):

Sabina Barczyńska, Emilia Biazik, Klaudia Budna, Tomasz Górak, Daria Kucharska, Katarzyna Kujda, Sylwia Kuźniarska, Karol Misztal, Patryk Nowicki, Roksana Rutkowska, Justyna Sarnecka, Krystian Żeromski - razem 12 absolwentów.

Rok szkolny 2006/2007 (klasa VI):

Rafał Banaszkiewicz, Joanna Barczyńska, Sandra Golas, Arkadiusz Kowalczyk, Szymon Nowicki, Barbara Pałasz, Kacper Pocendek, Bartłomiej Rodzik, Weronika Sagan, Martyna Stanisławska, Monika Stępień, Martyna Tomczak, Kamila Winkowska, Marlena Zientek - razem 14 absolwentów.

Rok szkolny 2005/2006 (klasa VI):

Krzysztof Bęben, Jagoda Glegoła, Magdalena Gudalewicz, Dawid Kucharski, Anna Kuklis, Paweł Łucyk, Paulina Neumann, Karolina Olijnyk, Tomasz Parzniewski, Monika Sarnecka, Patryk Stanisławski, Karolina Wesołowska, Adam Wolech - razem 13 absolwentów.

Rok szkolny 2004/2005 (klasa VI):

Mateusz Barczyński, Łukasz Chołody, Klaudia Chytra, Mateusz Janta-Lipiński, Norbert Malczewski, Wiktor Pawłowski, Magdalena Piotrowska, Aleksandra Sikorska, Jowita Winkowska, Damian Zientek, Maria Trojanowska - razem 11 absolwentów.

Rok szkolny 2003/2004 (klasa VI):

Karol Bartczak, Robert Bauc, Paulina Biazik, Łukasz Chwiałkowski, Mateusz Golas, Monika Sagan, Aldona Stebelska, Rafał Szewczyk, Michał Tomczak, Weronika Żeromska - razem 10 absolwentów.

Roku szkolny 2002/2003 (klasa VI):

Karolina Barczyńska, Dawid Bechler, Artur Chytra, Tomasz Glegoła, Denis Jarzyński, Adrian Kudłacz, Karina Kowalczyk, Edyta Kuklis, Michał Kulik, Łukasz Kurowski, Bartłomiej Kuźniarski, Mateusz Lipiński, Marcin Malczewski, Paulina Misztal, Marlena Murczak, Michał Olszewski, Witold Pałasz, Kazimierz Pałęcki, Kamila Płościńska, Wojciech Pocendek, Ewelina Pypka, Dominik Rogoziński, Grzegorz Sarnecki, Anna Wiak, Paweł Winkowski - razem 25 absolwentów.

Rok szkolny 2001/2002 (klasa VI):

Karol Chorąży, Karolina Chorąży, Krystian Chrystofiak, Matra Dygas, Paula Gintner, Weronika Grulkowska, Michał Grzybowski, Justyna Hop, Natalia Kulik, Marcelina Leśniarek, Łukasz Paczkowski, Natalia Pałasz, Wioletta Pałasz, Jacek Parzniewski, Aleksandra Połchowska, Michał Siciński, Mateusz Sieklicki, Patrycja Trojanowska, Kamil Winkowski, Piotr Wysocki, Anna Zakrzewska, Barbara Zielińska, Adam Żeromski - razem 23 absolwentów.

Rok szkolny 2000/2001: (na skutek reformy systemu oświaty w tym roku kończyły szkołę klasy ósme i szóste)

(klasa VIII)

Barczyński Bartłomiej, Chwiałkowski Robert, Dekoszczak Paweł, Dygas Paweł, Grulkowska Monika, Guzelak Dominika, Kaczmarek Marzena, Karbowska Beata, Lipski Bartosz, Matuk Karol, Parzniewski Karol, Sarnecki Rafał, Wesołowska Aneta, Wiak Józef, Wiak Michalina, Wojtaszuk Michał - razem 16 absolwentów

(klasa VI)

Barczyńska Zuzanna, Chrystofiak Krystian, Dudek Karol, Glegoła Paweł, Golas Adrian, Janta-Lipiński Marcin, Kowalczyk Przemysław, Kudłacz Marlena, Kurowska Monika, Kuklis Natalia, Kulik Mirosława, Kurowska Monika, Misztal Łukasz, Pałęcki Szymon, Parzniewski Jacek, Pypka Natalia, Sicińska Klaudia, Szewczyk Andrzej, Wiak Mateusz, Zimnicki Mirosław, Żeromski Krzysztof - razem 20 absowentów.

Rok szkolny 1999/2000 (klasa VI):

Bartczak Dawid, Bartczak Seweryn, Bechler Grzegorz, Bielicka Dagmara, Chorązy Dariusz, Choruży Paweł, Górak Marcin, Kaźmierczak Sławomir, Kuklis Piotr, Matuk Piotr, Paczkowska Monika, Pawłowska Anna, Piotrowski Marcin, Płościński, Tomasz, Sarnecki Piotr, Strahl Elwira, Szymańska Agnieszka, Wiak Dorota, Wojtaszuk Maciej, Zalewski Grzegorz, Demczur Andrzej - razem 21 absolwentów.

Rok szkolny 1998/1999 (klasa VIII):

Bęben Paweł, Dominikowska Emilia, Jaworski Dawid, Kozak Lidia, Kuklis Paweł, Pałasz Agnieszka, Rosołowski Marcin, Sarnecki Michał, Sikorska Katarzyna, Smulczak Joanna, Stebelski Radosław, Wesołowska Mariola, Wolech Damian - razem 13 absolwentów.

Rok szkolny 1997/1998 (klasa VIII):

Bauc Sylwester, Chrystofiak Anna, Grulkowska Izabela, Guzelak Monika, Hop Leszek, Każmierczak Katarzyna, Łucyk Barbara, Pawłowski Kamil, Wiak Przemysław, Wojtaszuk Karol, Wysocka Katarzyna, Zakrzewska Barbara, Zimnicki Dariusz - razem 13 absolwentów

Rok szkolny 1996/1997 (klasa VIII):

Adamus Piotr, Bęben Robert, Dudek Anna, Golas Radosław, Hop Joanna, Kłosowski Krystian, Lipski Konrad, Matuk Weronika, Pawłowska Krystiana, Sochaj Izabela, Urbaniak Radosław, Wojciechowski Sebastian, Zimnicka Agnieszka - razem 13 absolwentów.

Rok szkolny 1995/1996 (klasa VIII):

Chmielewska Elżbieta, Choruży Zbigniew, Chrystofiak Tomasz, Czerepaniak Roman, Kulik Joanna, Kulik Roman, Łucyk Anna, Matuk Rafał, Paczkowska Barbara, Siedlecka Izabela, Sopinka Marcin, Wiak Cecylia - razem 14 absolwentów.

Rok szkolny 1994/1995 (klasa VIII):

Barański Radosław, Czader Zofia, Gryglewska Justyna, Hop Julia, Jaworska Sylwia, Pawlik Marcin, Podolak Marcin, Smulczak Łukasz, Wiak Joanna, Witek Natalia - razem 10 absolwentów.

Rok szkolny 1993/1994 (klasa VIII):

Biazik Piotr, Chmielewska Mariola, Chytra Agnieszka, Chrystofiak Paweł, Czerepaniak Anna, Djeta Jolanta, Dominikowski Marcin, Kulik Izabela, Pałasiński Tomasz, Pawlik Andrzej, Pawłowski Tomasz, Wiak Artur, Wócik Roman, Zakrzewska Irena - razem 14 absolwentów.

Rok szkolny 1992/1993 (klasa VIII):

Matuk Roman, Mielnikiewicz Tomasz, Paczkowski Krzysztof, Pawlik Bożena, Pawlik Rafał, Szymański Andrzej, Zakrzewski Adam, Zimnicki Stanisław - razem 8 absolwentów.

Rok szkolny 1991/1992 (klasa VIII):

Chmera Krzysztof, Chrystofiak Przemysław, Daniel Ewa, Demczur Ewa, Grulkowska Grażyna, Kadylak Ewa, Łuczak Agnieszka, Mendziak Ewa, Kuklis Joanna, Piasecka Dorota, Podolak Kamil, Siedlecka Longina, Stanisławski Robert, Strahl Katarzyna, Szychowska Małgorzata, Zimnicka Barbara - razem 16 absolwentów.

Rok szkolny 1990/1991 (klasa VIII):

Chmielewska Anna, Choruży Agnieszka, Demczur Jarosław, Dziwota Małgorzata, Grulkowski Władysaw, Gryglewska Aneta, Kulik Tomasz, Łucyk Ireneusz, Matuk Krzysztof, Mrożek Małgorzata, Nowicki Artur, Nowicki Jarosław, Stanisławska Mariola, Urbaniak Beata, Szewczyk Agnieszka, Wolech Sławomir, Zimnicka Grażyna, Chmera Andrzej, Zakrzewska Sylwia - razem 19 absolwentów.

Rok szkolny 1989/1990 (klasa VIII):

Balowska Małgorzata, Daniel Irena, Karbowska Renata, Kulik Adam, Mrożek Marzena, Pawlik Anita, Siedlecka Anna, Śmietański Ireneusz, Wiak Katarzyna, Wolin Marzena, Wolech Grzegorz, Zimnicki Roman - razem 12 absolwentów.

Rok szkolny 1988/1989 (klasa VIII):

Dominikowski Krzysztof, Dziwota Aleksander, Golas Agnieszka, Karbowski Leszek, Krawiecka Tatiana, Łucyk Mariusz, Pałasiński Zbigniew, Pawelczyk Czesław, Tumidaj Rafał - razem 9 abolwentów.

Rok szkolny 1987/1988 (klasa VIII):

Adamus Barbara, Biazik Mariola, Czerepaniak Janusz, Demczur Maria, Kucharski Robert, Mendziak Małgorzata, Nowicka Anna, Pedrycz Marian, Piszczak Ewa, Romanik Dariusz, Sopinko Jarosław, Stępień Piotr, Stojak Violetta, Szych Patrycja, Urbaniak Jarosław, Wienczonek Mariusz, Zientek Bogdan - razem 17 absolwentów.

Rok szkolny 1986/1987 (klasa VIII):

Adamus Arkadiusz, Dominikowska Barbara, Gintner Alina, Golas Marek, Juraszka Agnieszka, Karbowski Grzegorz, Kucharski Tomasz, Mandziak Barbara, Pałubiak Iwona, Pawlik Sebastian, Witczak Beata, Zimnicki Andrzej - razem 12 absolwentów.

Rok szkolny 1985/1986 (klasa VIII):

Czerepaniak Małgorzata, Kłosowski Stanisław, Lichołat Jolanta, Łucyk Elżbieta, Malczewska Renata, Nadłonek Agnieszka, Nawrocki Jacek, Nowicki Tomasz, Pałubiak Jacek, Pypka Mirosława, Sopinko Mariusz, Tomczak Robert, Wiechowicz Jacek, Zimnicki Krzysztof - razem 14 absolwentów.

Rok szkolny 1984/1985 (klasa VIII):

Chołody Irena, Chołody Roman, Kłosowski Stanisław, Kulesza Marek, Nadłonek Artur, Paczkowska Małgorzata, Pałubiak Jacek, Pocendek Lidia, Szymańska Beata, Wojtaszuk Eleonora, Zając Barbara - razem 11 absolwentów.

Rok szkolny 1983/1984 (klasa VIII):

Biazik Jacek, Biazik Honorata, Dominikowski Zbigniew, Langner Renata, Łucyk Zbigniew, Mendziak Alina, Murczak Violetta, Neumann Bruno, Pałasińska Maria, Pedrycz Andrzej, Sokołowski Krzysztof, Urbańska Alina, Wiak Krystyna, Zientek Andrzej, Kozłowski Mariusz - razem 15 absolwentów.

Rok szkolny 1982/1983 (klasa VIII):

Chytra Jarosław, Krawiecka Iwona, Langner Lucyna, Majewski Roman, Nawrocki Ireneusz, Pawłowska Violetta, Pypka Marta, Urbańska Zuzanna, Zimnicki Marek, Nowicki Zbigniew - razem 10 absolwentów.

Rok szkolny 1981/1982 (klasa VIII):

Banaszkiewicz Tomasz, Cylupa Roman, Czerepaniak Andrzej, Gintner Roman, Kłosowska Barbara, Kuklis Jarosław, Kulik Teresa, Ławniczak Marian, Mendziak Joanna, Neumann Iwona, Nowicki Zbigniew, Obolik Dorota, Paczkowski Marek, Paczkowska Bogumiła, Pałasz Danuta, Pedrycz Janusz, Pichola Violetta, Pocendek Mirosław, Roman Dariusz, Tomczak Ewa, Sopinko Janusz, Węgrzyn Renata, Wiak Bogdan, Wojtaszuk Joanna, Wójcik Zbigniew - razem 25 absolwentów.

Rok szkolny 1980/1981 (klasa VIII):

Biazik Iwona, Juraszka Małgorzata, Jurczenia Małgorzata, Kadylak Jolanta, Krawiecki Bogdan, Kulesza Bożena, Langner Irena, Ławniczak Marian, Malczewski Witold, Majkowska Marzena, Pawlak Henryk, Pedrycz Krzysztof, Perliński Krzysztof, Pypka Ireneusz, Telążka Mariusz, Węgrzyn Jerzy, Wiak Jan, Wójcik Bożena - razem 18 absolwentów

Rok szkolny 1979/1980 (klasa VIII):

Banaszkiewicz Zuzanna, Bigalke Brygida, Bigalke Edyta, Chytra Marzena, Dudek Maria, Gintner Maria, Goździkiewicz Grażyna, Kazyaka Stanisław, Langner Bogumiła, Neumann Beata, Pałasz Halina, Pedrycz Halina, Sobczak Danuta, Stępień Regina, Stępień Władysław, Wawrzyn Andrzej, Wojtaszuk Lilla, Zientarski Robert, Zimnicka Irena - razem 19 absolwentów

Rok szkolny 1978/1979 (klasa VIII):

Balowska Zofia, Bigalke Mirosława, Domański Waldemar, Dzikowski Janusz, Dzikowski Sylwester, Fałat Jolanta, Gintner Andrzej, Gryglewska Lidia, Guzelak Władysław, Juraszka Jolanta, Kłosowska Ewa, Kornaś Piotr, Krawiecki Jarosław, Kudłacz Jan, Langner Mirosław, Litwin Jolanta, Ławniczak Halina, Majkowski Dariusz, Matuk Stanisław,Neumann Mariusz, Pawłowska Ewa, Pawłowski Andrzej, Romanik Roman, Trojanowska Grażyna, Węgrzyn Barbara, Zimnicka Urszula - razem 26 absolwentów

Rok szkolny 1977/1978 (klasa VIII):

Balowski Stanisław, Chytra Krzysztof, Dmitruk Irena, Gryglewska Jolanta, Juraszka Elżbieta, Langner Krzysztof, Lech Jadwiga, Litwin Małgorzata, Majkowski Andrzej, Olijnyk Helena, Olijnyk Kazimierz, Paczkowski Krzysztof, Pawłowski Lech, Pedrycz Elżbieta, Perlińska Elżbieta, Podolak Mieczysław, Staszewki Ryszard, Wilczewski Marek, Zgrzywa Elżbieta, Zientarska Anna, Zimnicki Piotr - razem 21 absolwentów.

Rok szkolny 1976/1977 (klasa VIII):

Babec Jadwiga, Bartczak Henryk, Bartczak Zbigniew, Goździewicz Halina, Goździewicz Jerzy, Jurczenia Marek, Kłosowski Roman, Lichołat Elżbieta, Malczewski Dariusz, Neumann Edyta, Paczkowski Ryszard, Pałasz Bogusław, Pawłowski Jerzy, Perliński Sławomir, Pypka Ryszard, Roman Elżbieta, Schultz Jerzy, Skubis Marzena, Stec Bogdan, Stec Bożena, Tomczak Artur, Węgrzyn Jolanta - razem 23 absolwentów

Rok szkolny 1975/1976 (klasa VIII):

Adamus Ryszard, Barczyński Tadeusz, Cichy-Piotrowski Krzysztof, Cylupa Zofia, Domański Jerzy, Dzieciątkowska Jadwiga, Gnyra Roman, Guzelak Andrzej, Krywka Marian, Klawikowska Halina, Kłosowski Mirosław, Krakowiak Stanisława, Kulas Halina, Kulik Mirosłwa, Lech Stanisława, Lemańska Teresa, Neumann Violetta, Olijnyk Danuta, Pajączkowska Dorota, Pawlik Danuta, Sawicka Aneta, Sawicka Helena, Sokołowska Bożena, Szot Anna, Wojnowska Barbara, Pietrzak Barbara, Kadylak Irena, Zgrzywa Zbigniew - razem 30 absolwentów

Rok szkolny 1974/1975 (klasa VIII):

Juraszak Danuta, Jurczenia Bożena, Kapiński Marek, Mielnikiewicz Roman, Olijnyk Jarosław, Pachulak Janina, Roman Józef, Pawlik Zygmunt, Potocki Adam - razem 9 absolwentów

Rok szkolny 1973/19754(klasa VIII):

Barczyński Bogdan, Gintner Ewa, Golas Ryszard, Jurczenia Barbara, Kowalewski Andrzej, Kozak Andrzej, Litwin Stanisław, Mróz Izabela, Olijnyk Jan, Pawlik Eugieniusz, Pawlik Henryk, Rabiej Joachim, Pawłowski Zbigniew, Szymaniak Zofia, Toporowski Zbigniew, Wojtaszuk Anatol, Żeromski Henryk - razem 17 absolwentów

Rok szkolny 1972/1973 (klasa VIII):

Barczyński Paweł, Cylupa Krystyna, Guzelak Halina, Karasowska Zofia, Kuklis Mieczysław, Kwiatkowska Bogusława, Lemański Franciszek, Mróz Grażyna, Osiecki Krzysztof, Pawlik Marian, Pichola Zbigniew, Sawicka Regina, Urbaniak Jerzy, Wiak Józef, Żeromska Maria, Szelążek Danuta - razem 16 absolwentów

Rok szkolny 1971/1972 (klasa VIII):

Barczyńska Mieczysława, Chmielewska Elżbieta, Dmitruk Zofia, Jurczenia Jerzy, Łuczkanin Natalia, Majkowska Jadwiga, Olijnyk Bogusław, Sawicka Elżbieta, Szymaniak Jerzy, Toporowska Halina, Wieczorek Danuta, Wojnowska Krystyna, Woźniak Jan - razem 13 absolwentów

Rok szkolny 1970/1971 (klasa VIII):

Adamus Urszula, Bęben Jan, Chmielewski Marian, Dominikowski Antoni, Korlaga Jan, Kowalewska Danuta, Kunde Sabina, Oleniak Henryka, Pypka Krystyna, Sroka Krystyna, Szubert Elżbieta, Wojtaszuk Henryk, Żeromski Marian, Winkowska Halina, Winkowska Grażyna - razem 15 absolwentów

Rok szkolny 1969/1970 (klasa VIII):

Cieśla Ewa, Czernik Elżbieta, Hrywka Danuta, Karasowski Jerzy, Kierul Irena, Kot Ewa, Kuklis Antoni, Lasota Maria, Mieczkowska Melania, Mróz Halina, Olijnyk Edward, Osiecka Halina, Osiecki Józef, Stebelski Jan, Urbaniak Gabriela, Wilczewski Ryszard, Wojnowska Grażyna, Wojnowska Maria, Załaszczyk Lucyna, Zamerski Jerzy - razem 20 absolwentów

Rok szkolny 1968/1969 (klasa VIII):

Czernik Marian, Kot Stanisław, Kuklis Leokadia, Ochman Józef, Olijnyk Mieczysław, Osiecka Irena, Pawlik Tadeusz, Pichola Bożena, Potocka Aleksandra, Rabiej Krystyna, Wilczewski Jan, Zaremba Zbigniew - razem 12 absolwentów

Rok szkolny 1967/1968 (klasa VIII):

Bielecka Halina, Chmielewski Zygfryd, Hrywka Halina, Mróz Czesława, Pichola Barbara, Rabiej Norbert, Sokołowska Teresa, Stebelska Irena, Zgrzywa Andrzej - razem 10 absolwentów

Rok szkolny 1966/1967 (klasa VIII):

Adamus Bogumiła, Chmielewski Jan, Cieśla Ryszard, Gintner Zbigniew, Leciacho Danuta, Mielnikiewicz Stefania, Osiecka Helena, Rusin Danuta - razem 8 absolwentów

Rok szkolny 1965/1966 (klasa VII):

Kądzioła Danuta, Mróz Zdzisław, Faber Jerzy, Załaszczyk Jan, Potocka Maria, Osiecki Zdzisław - razem 6 absolwentów

Rok szkolny 1964/1965 (klasa VII):

Adamus Gabriela, Adamus Tadeusz, Barczyńska Teresa, Czekaj Janina, Kachnicz Bogdan, Kierul Jerzy, Kopiński Andrzej, Kot Urszula, Kot Jan, Kowalczyk Stanisław, Lemański Janusz, Pichola Jadwiga, Zgrzywa Włodzimierz - razem 13 absolwentów

Rok szkolny 1963/1964 (klasa VII):

Cieśla Krystyna, Gintner Wanda, Golas Zygfryd, Hała Krystyna, Mielnikiewicz Eugeniusz, Mróz Danuta, Osiecki Stanisław, Osiecki Tadeusz, Pawlik Stefan, Pichola Danuta, Potocki Henryk, Ryfun Anna, Saternus Stanisław, Urbaniak Henryk, Wieczorek Jadwiga, Żeromska Helena - razem 16 absolwentów

Rok szkolny 1962/1963 (klasa VII):

Adamus Andrzej, Biedak Tadeusz, Czekaj Krystyna, Czekaj Irena, Deplewski Tadeusz, Kozak Tekla, Leciacho Alicja, Marcinkowska Aniela, Rusin Helena - razem 9 absolwentów

Rok szkolny 1961/1962 (klasa VII):

Gałka Janina, Kozak Helena, Kierul Tadeusz, Majkowska Anna, Nawrocki Ryszard, Pietrzak Regina, Pietrzak Zofia, Sroka Irena - razem 8 absolwentów

Rok szkolny 1960/1961 (klasa VII):

Brożek Celina, Kot Franciszka, Kuriata Edward, Kwiecień Irena, Mielnikiewicz Irena, Ryfun Tekla - razem 6 absolwentów

Rok szkolny 1959/1960 (klasa VII):

Czerepaniak Zofia, Halków Anna, Jakubczyk Teresa, Tomczak Teresa - razem 4 absolwentów

Rok szkolny 1958/1959 (klasa VII):

Baranik Aleksandra, Dmitruk Weronika, Kachnicz Roman, Kądzioła Romualda, Koseńczuk Helena, Mielnikiewicz Janina, Zamerska Kazimiera - razem 7 absolwentów

Rok szkolny 1957/1958 (klasa VII):

Golas Monika, Halkow Genowefa, Kozak Maria, Nowak Maria, Romaniec Katarzyna, Rusin Maria, Ryfun Jan, Sroka Orest, Węgrzyn Zenon - razem 9 absolwentów

Rok szkolny 1956/1957 (klasa VII):

Paczkowski Bogdan, Dudnik Mieczysław, Mikołajczyk Jacek - razem 3 absolwentów

Rok szkolny 1955/1956 (klasa VII):

Baranik Olga, Kulon Józef, Romaniec Zofia, Sulowska Walentyna, Tomczak Włodzimierz, Stępniewska Zofia - razem 7 absolwentów

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
rowery1.JPG