Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Filipiny Eustachego Jutro : Jonasza Mateusza
Statystyka
Odsłon : 975280

Europejski Dzień bez Samochodu

roweryWyprawa rowerowa do Bobolic miała się odbyć tydzień temu. Niestety deszcz pokrzyżował nam plany. Nie żałujemy, dziś było pięknie i słonecznie. Pojechaliśmy w składzie: Mikołaj Winkowski, Jakub Grzelak, Jarek Kliśkiewicz, Hubert Kluk wraz z opiekunami p. Arkiem Kowalczykiem i p. Danielem Klukiem oraz z piszącą te słowa.

 

Dziesięć kilometrów na rowerach do Bobolic pokonaliśmy bardzo szybko. Grupa z Kurowa jako reprezentacja wszystkich uczestników, postawiła znicz przy pomniku poświęconym ofiarom II wojny światowej. Potem był przejazd wszystkich rowerzystów z Bobolic, Kurowa  i Kłanina  - po mieście.
Następnie liczne konkurencje, rozegrane przy ul. Dworcowej. Nasi uczniowie świetnie się spisali   na torze przeszkód i w rzucie do celu, ale najlepiej w konkursie wiedzowym na temat zasad ruchu drogowego, tu I miejsce - bezkonkurencyjnie - zajął Mikołaj Winkowski.
Były liczne nagrody i pyszna grochówka. Dziękujemy szczególnie prezesowi BICYKL w Bobolicach p. Juliuszowi Glazerowi za piękne chwile spędzone na świeżym powietrzu!

 

 

G. Sikorska

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
rajd1.JPG