Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Anatola Sedzimira Jutro : Janusza Konrada
Statystyka
Odsłon : 1667448

I Bobolicki Bieg Niepodległości

bbn10 września 2018 r. w Bobolicach odbył się I Bobolicki Bieg Niepodległości pod patronatem Pani Burmistrz Mieczysławy Brzozy. Wydarzenie to jest jedną z inicjatyw upamiętniających 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć przedstawicieli Naszej szkoły.

 

 

W biegu na dystansie 10 km wzięły udział nasze dwie nauczycielki: p. Joanna Kusiak oraz p. Karolina Olearczyk. Wsparciem dla zawodniczek była p. dyrektor Grażyna Jankowska oraz uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami. Nie będziemy udawać, że było łatwo, ale udało się pokonać trasę i dołożyć swoja cegiełkę do świętowania tej wspaniałej rocznicy.

Karolina Olearczyk

bbnbbn

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
zebranie1.JPG