Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Urszuli Hilarego Jutro : Filipa Korduli
Statystyka
Odsłon : 1582482

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

karaokeWiosna przyjdzie do nas 21 marca. Z tej okazji w Naszej Szkole organizujemy Konkurs karaoke. Wszystkich chętnych (soliści, zespoły, duety) zapraszamy  do zapisów, które przyjmuje p. Karolina Olearczyk. Prosimy też o podanie tytułu utworu, który chcecie wykonać – organizatorzy przygotuję odpowiedni podkład muzyczny. Dla najlepszych atrakcyjne nagrody! Oprócz konkursu odbędzie się przedstawienie teatralne przygotowane przez najmłodszych z Naszej szkolnej społeczności, pod opieką pań: Marzeny Kowalczyk i Darii Radziuk.

Karolina Olearczyk
Witold Sikorski

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
choinka2.JPG