Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Adeli Klemensa Jutro : Flory Emmy
Statystyka
Odsłon : 625997

Szkolny Konkurs Profilaktyczny

profilaktyka10 listopada br. uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Profilaktycznym. Tym samym zakończyli cykl wspólnych spotkań dziewcząt i chłopców. Przypomnę, że celem lekcji wychowania życia w rodzinie jest ukazywanie wartości rodziny w życiu osobistym człowieka oraz pomoc w przygotowaniu się do zrozumienia i akceptacji przemian okresu dojrzewania. Lata szkoły podstawowej to czas nadchodzących zmian fizycznych i psychicznych związanych z pokwitaniem.

Więcej…

 

Nasi nauczyciele - w oczach uczniów

nauczycielKonkurs, którego adresatami byli uczniowie klas IV-VI, odbył się w październiku br., jako „impreza” towarzysząca obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Gościnnie wzięło w nim udział kilku uczniów klas młodszych. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie portretu wybranego przez siebie nauczyciela naszej szkoły, dowolną techniką na formacie A4. Wpłynęło 25 prac – każda była jedyna w swoim rodzaju! Organizatorzy podjęli więc decyzję o niekonwencjonalnej formie rozstrzygnięcia konkursu. Otóż, odbyło się głosowanie na najciekawiej przedstawiony portret, w którym udział wzięła cała społeczność szkolna. Wyniki głosowania są następujące:

Więcej…

 

OMNIBUS - wyniki I etapu

omnibusZNAMY WYNIKI I ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY „ OMNIBUS”
W poniedziałek 23X b.r. odbył się pierwszy etap konkursu, do zdobycia było 30 pkt, poniżej znajduje się punktacja po I etapie:

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
choinka2.JPG