Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Klaudii Eufemii Jutro : Ludomira Benedykta
Statystyka
Odsłon : 724858

Pierwsze Wsparcie na Starcie... trwa

fyka z pwnsW naszej szkole, ten unijny projekt jest realizowany przez cztery nauczycielki w klasach I - III, po  jednej  godzinie tygodniowo. Razem na jedno zadanie zaplanowano 30 godzin w roku szkolnym 2011/2012,  a zadań jest pięć.
 Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu  i pisaniu w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji ? prowadzi Grażyna Sikorska, dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych  oraz rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie i przyrodniczo: ?zajęcia matematyczno-przyrodnicze? ? prowadzi pani Marzena Kowalczyk,  następne zadanie, rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych artystycznie: ?zajęcia wokalno?instrumentalne?, podczas których dzieci podejmują swoje pierwsze kroki w nauce gry na flecie prostym, prowadzi pani Violetta Sitarz. Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych polonistycznie: ?zajęcia recytatorskie, doskonalące technikę czytania? ? prowadzi pani Emilia Rączka. Dzieci z wielką radością uczestniczą w tych spotkaniach, szczególnie od czasu, gdy dostarczono piękne i różnorodne pomoce wspomagające ich pracę. Zresztą od samego początku frekwencja kształtuje się na prawie 100% poziomie.  Nasi uczniowie mogli już zaprezentować zdobyte umiejętności na różnych uroczystościach szkolnych (m.in. Dzień Babci i Dziadka). Przygotowały dla społeczności szkolnej i środowiska przedstawienie teatralne pt. Królewna Śnieżka. Jak również wykazały się recytatorskimi umiejętnościami, podczas konkursu, zorganizowanego właśnie dla nich.
To jeszcze nie koniec, zostało kilka tygodni intensywnej pracy,  a efekty są wspaniałe, oby tak dalej. (koordynator projektu: Grażyna Sikorska)
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
apel1.JPG