Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Tomasza Maurycego Jutro : Boguslawa Tekli
Statystyka
Odsłon : 1534496

Przedszkole

Bal karnawałowy

fotka z balu13 stycznia 2012roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Dzieci z ?małego przedszkola? również w nim uczestniczyły. Dzieci przebrały się za postacie bajkowe: księżniczki, wiedźmy, zwierzęta, itp. Do tańca przygrywała prawdziwa orkiestra. Nie zabrakło oczywiście Mikołaja i prezentów (w naszych galeriach 305 fotek z balu - zapraszamy)
 

Fabryka Bombek

fotka z bombekZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 2011 roku dzieci wyjechały do Fabryki Bombek w Nacławiu. Poznały technikę wyrabiania i zdobienia bombek szklanych. Na pamiątkę, każde dziecko otrzymało bombkę z własnym imieniem.
 

Więcej…

 

Mikołajki

fotka z mikołajkow6 grudnia 2011r do dzieci w „małym przedszkolu” przybył Św. Mikołaj. Obdarował dzieci mnóstwem słodkości. Ukryte były one w dużym czerwonym pudle. Dzieci musiały je odszukać.
 
 

Więcej…

 

Andrzejki

fotka z andrzejkowW dniu 24 listopada 2011 roku dzieci uczestniczyły w andrzejkowej zabawie. Wspólnie z dziećmi z klasy I i II bawiły się przy muzyce dyskotekowej, wróżyły sobie przyszłość, brały udział w zabawach i konkursach. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek i napoje.
 
 
 

Więcej…

 

Pluszowy Miś

fotka z missiemJuż po raz drugi dzieci wyjechały w dniu 24 listopada 2011 roku do Biblioteki Publicznej w Bobolicach na spotkanie z Pluszowym Misiem z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci bawiły się, odgadywały zagadki, śpiewały, rysowały. Ważny okazał się również przejazd autobusem szkolnym.
 
 

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
choinka4.JPG