Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Renaty Witolda Jutro : Mikolaja Stanislawa
Statystyka
Odsłon : 1653012

Nowy rekord Kamili

Po wtorkowych mistrzostwach gminy w Trójboju LA, przyszedł czas na ,,Czwartki LA w Postominie". Kolejny raz, naszym uczniom nie sprzyjała aura, choć dla wszystkich była taka sama. Zimno i przenikający wiatr nie sprzyjał osiąganiu dobrych wyników. Pomimo tego, dwóm naszym uczniom udało się pobić swoje rekordy życiowe. W skoku w dal dziewcząt, Kamila Chmera powetowała sobie - jej zdaniem - nieudany start w Trójboju LA, ustanawiając nowy rekord postomińskich czwartków, skacząc 3,92m. Drugi rekord życiowy ustanowił nasz najmłodszy zawodnik - Olaf Czerepaniak (drugoklasista), który w swoim drugim występie i niekorzystnych warunkach atmosferycznych pobiegł na 60m w czasie 10,98s. Brawo i oby tak dalej.

P. Grzybowski


 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
rajd1.JPG